MerkezKuruyemis.net olarak en taze kuruyemişlerin en kaliteli hallerini sizlerle buluşturmak için faaliyetine başlayan, en kaliteli ve taze kuruyemişleri sizlere göndermeyi amaç edinen bir e-ticaret sitesidir.

Çölyak rahatsızlığı olan dostlarımızın yanında olmak ve glutensiz kuruyemişe kolay erişebilmelerini sağlamak amacıyla glutensiz kuruyemişleri en taze halleriyle göndermeyi hedeflemekteyiz.

MerkezKuruyemis.net olarak bilgileriniz SSL sertifikası ile korunmakta ve sizlere güvenli alışveriş imkânı sunulmaktadır.Ayrıca Kredi Kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kayıt edilmemektedir bu nedenle her alışverişiniz de kart bilgilerinizi tekrar girmeniz istenmektedir.

Müşterilerimiz, alışveriş sırasında ilgili bankanın ödeme sayfasına yönlendirilmekte olup, ilgili bankanın sistemini kullanarak ödeme işlemlerini yapmakta ve cep telefonuna gelen şifreyi sisteme girerek alışverişlerini onaylamaktadır. Size gönderilen şifrenin sisteme girilmemesi durumunda ödeme gerçekleşmemektedir.

MerkezKuruyemis.net ailesi olarak daima müşterilerimizi yani sizleri mutlu görmek istiyoruz. Sitemiz üzerinden yaptığınız veya yapacağınız alışverişlerinizden memnun kalmanız bizim için son derece önemlidir.

0